Odpowiedz

Re: Re.: Nie działa makler

Na infolinii komunikat że zapraszają do kontaktu w dni robocze między 8 a 18.
Odpowiedz
0 Lajków
kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 361 z 597 (7 015 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Radze się uzbroić w cierpliwość podczas dzwonienia. Od środy udało mi się 1 raz dodzwonić.

 

Na SII zbierane są dane do dalszych działań.

Kobalt
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
04-12-2020
Wiadomość 362 z 597 (6 949 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

I taka mała ciekawostka: droga mailową nic nie da się wysłać i i jesteśmy skazani tylko na system ING który praktycznie nie działa.

Odpowiedz
0 Lajków
Kobalt
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
04-12-2020
Wiadomość 363 z 597 (6 857 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

ja prd... ch.. mnie strzeli jak wam sie udaje do jasnej anielki wyslac ***olo.a reklamacje co po kolei naciskacie w tym z***an.m aktualnie systemie ja nic nie moge wyslac z konta moge niby zadac pytanie a zakladki wiadomosci nie ma na wierzchu
Odpowiedz
0 Lajków
Przemo81
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
14
03-12-2020
Wiadomość 364 z 597 (6 849 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

1/ https://www.ing.pl/aktualnosci?news_id=1104777-problemy-z-dzialaniem-maklera-informacje-dla-klientow...

Tu klikasz "Zgłoś reklamację" kolor pomarańczowy

 

2/ logujesz się na konto - po kliknięciu przenosi na stronę logowania

 

3/ po zalogowaniu masz wiadomość z tytułem MAKLER wpisujesz, wysyłasz

 

4/ po wysłaniu należy zaznaczyć opcję wysłania kopii na swój email.

 

Pozdrawiam.

 

PS

Mnie na jedną odpowiedziano.

Odpowiedz
0 Lajków
drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 365 z 597 (6 724 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

[ Edytowane ]
Trzeci dzień system nie działa. 24 godziny od deklaracji, że będzie działał za 5 godzin.
Odpowiedz
0 Lajków
kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 366 z 597 (6 660 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Powiem tak. W czwartek mówiono że w piątek będzie makler działał. W związku z tym napisałem w reklamacji co chciałem w środę / czwartek kupić. Ale.noe pisałem jakie zlecenia chce wystawić na piątek. Teraz jak to wygląda? Napisze dziś jakie zlecenia chciałem wystawić w piątek? Jak już wiem co poszło i o ile do góry? Kto mi to uzna? Zresztą zlecenia napisane jako reklamacja na środę też są napisane po znanym już kursie. Teraz powinna być informacja z ING czy te zlecenia wsteczne będą zrealizowane bo jak niby mamy w poniedziałek się zachować jak makler ruszy (chyba). Kupno CCC w środę za 62 zł to co innego niż kupno w poniedziałek za 69zl. Co ta za wpisy będziemy rozpatrywać indywidualnie każdą sprawę skoro vwszyscy są w tej samej sytuacji !!! Już powinna być jasna deklaracja biura maklerskiego że wszystko będzie rozwiązane na korzyść klienta. Ja sobie tego inaczej nie wyobrażam. Zaakceptowanie cen zakupu akcji po cenie z minuty wysłania informacji też nie może mieć miejsca bo nie mamy danych on-line i też nie wiy jaka cena jest w tej chwili. To jakiś absurd. Proszę wszystkich użytkowników o pisanie czy biuro zaakceptowało zakup akcji po cenach jakich żadaliscie. Proszę też moderatorów o wypowiedzenie się na ten temat a nie pisanie nonstop tego samego komunikatu o możliwości pisania reklamacji.
Batman_xp1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
13
04-12-2020
Wiadomość 367 z 597 (6 641 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Zapomnij o tym, że biuro zaakceptuje reklamacje co do zleceń kupna. No może w przypadku gdy chodziło o zamykanie krótkich pozycji.
Odpowiedz
0 Lajków
kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 368 z 597 (6 635 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

64 godzina niedostępności - czy ktoś nad tym panuje? Czy będzie komunikat? Jeżeli nasze papiery i pieniądze są bezpieczne a jest problem tylko z systemem to proszę przenieś rachunek do innego biura maklerskiego abym mógł od poniedziałku realizować zyski i straty - proste.

Odpowiedz
0 Lajków
ZibiB
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
47
10
03-12-2020
Wiadomość 369 z 597 (6 627 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Papiery są bezpieczne tylko nikt nie ma do nich dostepu. To taka sama korpo mowa trawa, jak to że system będzie działać w czwartek w południe. I że najlepsi specjaliści nad tym pracują non stop.
kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 370 z 597 (6 621 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy