Odpowiedz

Re.: Nie działa makler

zobaczcie jak kłamią w żywe oczy

nazywają to przejściowymi trudnościami

buhaaa

https://finanse.wp.pl/awarie-w-ing-banku-slaskim-i-banku-millennium-klienci-nie-moga-sie-zalogowac-w...

Odpowiedz
0 Lajków
juratt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
9
03-12-2020
Wiadomość 111 z 597 (5 472 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Już analizuję operacje, które nie udało się wykonać. Proszę czekać na list polecony z mojej strony. Pozdrawiam i dziękuję.

ZibiB
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
47
10
03-12-2020
Wiadomość 112 z 597 (5 443 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Powiedziec, ze jestem zdenerwowany to nic nie powiedziec. Podejme wszelkie dzialania dopuszczalne przez obowiazujace prawo, niezaleznie od szans na powodzenie i wynagrodzenia prawnikow i kosztow sadowych. Konsumenci-Klienci ING w koncu dostana podziec jak kobiety. Tylko tu beda dzialania w ramach obowiazujacego prawa, podreperujemy budzet Poczty Polskiej dzieki wyslanym listom poleconym. I przy okazji nowe miejsca pracy w ING do procesowania - moze bezrobotni prawnicy znajda prace Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 113 z 597 (5 330 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Panie kolego próbowałem złożyć telefonicznie zlecenia ale po pół godzinie czekania nikt łaskawie nie podjął tematu to jakaś nędza i rozpacz. Kłamią w żywe oczy w serwisach informacyjnych piszą że millenium i ING zmaga się z przejściowymi problemami ... nie napisali że k...a od wczoraj!!! a od rana nie można żadnej transakcji wykonać jak tego nie zgratyfikują będę każdemu odradzał Bank ING a tym samym przeniosę konta firmowe indywidualne i maklerskie do innego banku pozostawiając im słodkie pismo oraz dołączę się do zbiorowego pozwu który powoli szykują klienci. Przykre że mają tyle awarii w ostatnim czasie... zapewne po latach okaże się że był to chakerski nalot albo coś w ten deseń.

Przemo81
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
14
03-12-2020
Wiadomość 114 z 597 (5 280 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Mnie irytuje, ze nawet nie wiem ile waloru posiadam. Wczoraj ustawiłem opcje sprzedaży i byłoby wszystko ok, ale cena doszła właśnie do mojej aktywacji i... zupa blada. Co prawda było to tylko lub aż 30% walorów ale... w tej chwili nie wiem na czym stoję i nie dowiem się.

drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 115 z 597 (5 271 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

@przemo : jedyny pozytyw tej sytuacji to to, ze ING wspiera budowanie spoleczenstwa obywatelskiego Emotikon: Szczęśliwy i organizacji konsumentow w dojrzale formy 

 

PS Zaraz mam rozmowe z SII

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 116 z 597 (5 255 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

a Pan Prezes przygarnia rocznie 4 miliony.

Kto był odpowiedzialny za wybór firmy zewnętrznej do obsługi maklera ?

https://www.parkiet.com/Analizy/303159942-Najlepiej-oplacani-sa-prezesi-mBanku-i-ING-Banku-Slaskiego...

Odpowiedz
0 Lajków
juratt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
9
03-12-2020
Wiadomość 117 z 597 (5 117 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 118 z 597 (5 070 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Dodzwonilem sie na infolinie - niestety poinformowano mnie, ze nie mozna skladac zlecen nawet telefonicznie. Odsylaja na strone ING, gdzie na zywo podawane sa informacje.
Odpowiedz
0 Lajków
MrHoros
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-12-2020
Wiadomość 119 z 597 (4 982 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

powinni mi oddać roczną prowizję, no dobra, roczną podzieloną na dwa, przynajmniej parę tysi by wróciło na konto, niech zmniejszą koszt uzyskania przychodu w zeznaniu rocznym o tą kwotę, ja już nawet zapłacę większy podatek od tego

taki jest mój pomysł na rekompensatę

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 120 z 597 (4 862 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy