Bankowość internetowa

Odpowiedz

Moduł Makler w Moim ING oraz aplikacja mobilna

Od rana nie mogę zalogować się do Maklera w Moim ING, nie działa również aplikacja mobilna. Na infolinię również nie mogę się dodzwonić. Ile to jeszcze potrwa?

piotrsobien
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
5
27-10-2017
Wiadomość 1 z 8 (62 856 wyświetleń)

Re.: Moduł Makler w Moim ING oraz aplikacja mobilna

Dzień dobry,
Również podpinam się pod temat gdyż mi również nie działa aplikacja makler i nie jest widoczna zakładka "Makler" a w aktualnościach nie ma o problemach technicznych żadnej wzmianki.

zibikedom
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
29-10-2018
Wiadomość 2 z 8 (62 815 wyświetleń)

Re: Re.: Moduł Makler w Moim ING oraz aplikacja mobilna

Mieliśmy dziś problemy techniczne z naszą bankowością internetową i modułem makler. Wszystko działa już poprawnie. Przepraszamy Was za utrudnienia związane z niedostępnością naszych usług. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 3 z 8 (62 654 wyświetleń)

Re: Re.: Moduł Makler w Moim ING oraz aplikacja mobilna

Do aplikacji ING makler nie da się zalogować. W aplikacji Moje ING zniknęło "gielda" a jak probóbuje ją dodać to "Posiadasz już maksymalną ilość kont maklerskich". Faktycznie świetna robota. 👏
soniq
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
21-03-2018
Wiadomość 4 z 8 (62 616 wyświetleń)

Re: Re.: Moduł Makler w Moim ING oraz aplikacja mobilna

Mieliśmy krótkie wyłączenie Maklera. Teraz możesz już z niego skorzystać. Przepraszam Cię za utrudnienia.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 5 z 8 (62 605 wyświetleń)

Re: Re.: Moduł Makler w Moim ING oraz aplikacja mobilna

Narażacie klientów na straty przez to ze moduł makler w waszej aplikacji nie działa poprawnie i ty człowieku prosisz się jeszcze o lajka ?? To nie jest pierwszy raz kiedy mam problem z usługa makler na waszej aplikacji i w mojej ocenie wasi klienci którzy są przez to stratni na transakcjach których nie mogą zamknąć powinni składać pozwy zbiorowe o rekompensatę strat które są z waszej winy !!
Marcin887
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
03-12-2020
Wiadomość 6 z 8 (32 706 wyświetleń)

Re: Re.: Moduł Makler w Moim ING oraz aplikacja mobilna

post był z października i to raczej pisała kobieta Emotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Przemo81
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
14
03-12-2020
Wiadomość 7 z 8 (32 687 wyświetleń)

Re: Re.: Moduł Makler w Moim ING oraz aplikacja mobilna

Mało tego z 2018 r Emotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwy daj jej lika pewnie już tam nie pracuje

Odpowiedz
0 Lajków
Przemo81
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
14
03-12-2020
Wiadomość 8 z 8 (32 686 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy