Odpowiedz

Makler pulpit - brak informacji, brak odświeżania

Składając zlecenie w maklerze w "pultpit",

 

- na liście zleceń nie pojawia się złożone zlecenie

- na liście transakcji nie pojawiają się zrealizowane transakcje

- po wykonaniu zlecenia zlecenie NIE ZNIKA ze złożonych zleceń

 

jedyna opcja na działanie to - przelogowanie i wtedy dopiero zlecenie się aktualizują. Ektstremalnie frustrujące 😤

Odpowiedz
0 Lajków
jmq
jmq
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
0
01-06-2021
Wiadomość 1 z 5 (5 429 wyświetleń)

Re.: Makler pulpit - brak informacji, brak odświeżania

wczoraj cały dzień tak działało, liczyłem że dziś rano będzie inaczej, już poprawione

ale skądże...

jak ktoś gra na daytrading i robi kilkadziesiąt transakcji dziennie, a papier jest np w silnych ruchach, to nawet nie wie co kupił kiedy kupił po ile mu wpadło, po ile może wystawić, normalnie katastrofa

 

ale jak człowiek w zwykłym sklepie słyszy że ing znowu padło i tak średnio co jakieś 2 tygodnie mają problemy i panie z kasy mówią że muszą zmienić "bank", to co człowiek robi tu w biurze maklerskim

ja się pytam

chyba głównie do siebie, przyzwyczajenie drugą naturą człowieka, lenistwo też, ale ja mam już pod korek tych awarii

 

arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 2 z 5 (5 372 wyświetleń)

Re.: Makler pulpit - brak informacji, brak odświeżania

Dokładnie, a wysyłając wiadomość przez "Wiadomości" kazali mi wyczyścić cookiesy, a jak wytłumaczyłem czemu to nic nie da to oczywiście zero odpowiedzi...

Odpowiedz
0 Lajków
jmq
jmq
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
0
01-06-2021
Wiadomość 3 z 5 (5 367 wyświetleń)

Re.: Makler pulpit - brak informacji, brak odświeżania

Działa!!!!!

po nastepnym przelogowaniu już łapie
Odpowiedz
0 Lajków
jmq
jmq
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
0
01-06-2021
Wiadomość 4 z 5 (5 350 wyświetleń)

Re.: Makler pulpit - brak informacji, brak odświeżania

Proszę się przelogować. Usunęliśmy problem.

Odpowiedz
0 Lajków
KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
56
12
12-06-2020
Wiadomość 5 z 5 (5 342 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy