Bankowość internetowa

Odpowiedz

Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

Witam, problem jest dość poważny gdyż na ten moment nie ma możliwości wykonanie przelewu poprzez bramkę operatorów płatności (dot. Bluemedia i PayU - sprawdzone). W momencie zalogowania się do konta wyskakuje  Kod błędu: 0000057
Problem dotyczy wyłącznie konta spółki cywilnej. Przy próbie ponowienia operacji z użyciem konta indywidualnego PROBLEMU NIE MA.

Czekam z niecierpliwością na rozwiązanie problemu gdyż ta sytuacja utrudnia korzystanie z konta firmowego.


PS. Prosze nie pisać o czyszczeniu cache, zmienie przeglądarki itp. Po pierwsze wszystkie te próby zostały już wykonane, po drugie powtarzam - w przypadku konta indywidualnego problem nie istnieje.

 

Pozdrawiam
Piotr

 

Odpowiedz
0 Lajków
piotr_fabryka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
16-10-2019
Wiadomość 1 z 9 (14 706 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

@piotr_fabryka przelewy bezpośrednie ( z bramek płatniczych) nie mogą być realizowane w Moim ING dla spółek cywilnych. Związane jest to z wieloosobową reprezentacją tych spółek. Obecnie, nie będzie możliwości realizacji takich zlecań.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 9 (14 543 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

Panie MirosławP widzę że nie jest Pan specjalistą od tego tematu..  Otóż informuję iż przez ostatnie 3 lata wszystko działało bez zarzutu, wystarczy mieć decyzyjność/reprezentatywność jednoosobową co jest brane pod uwagę w Waszym systemie przy zakładaniu konta. 
Nie działa od kilku tygodni. Nie działa na 6-ciu różnych komputerach, w różnych miejscach, z różnymi systemami operacyjnymi.

 

Póki co nie mamy rozwiązania tematu..

piotr_fabryka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
16-10-2019
Wiadomość 3 z 9 (14 488 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

@piotr_fabryka tak zgadzam się, przelewy bezpośrednie działały przy tak ustawionej reprezentacji firmy. Błąd wystąpił przy jednej z aktualizacji systemu, za co przepraszamy. Obecnie pracujemy, aby w najbliższym okresie taką funkcjonalność przywrócić. W sytuacji gdy firma posiada i korzysta z modułu użytkownika, Usługa Płać z ING będzie niedostępna.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 9 (14 461 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

Panie Mirosławie, 

 

Ja również obserwuję ten błąd od dłuższego czasu. Proszę o informację kiedy funkcjonalność zostanie przywrócona?

Sprawa jest pilna, bo opłacanie faktur/rachunków wielu operatorów jest w tej chili niemożliwe z konta firmowego przy użyciu szybkich płatności.

 

Pozdrawiam

Jacek Zięba

Odpowiedz
0 Lajków
Jacek012
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-10-2019
Wiadomość 5 z 9 (14 315 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

Jacek012  Jeśli nie posiada Pan modułu użytkownika, to przywrócimy usługę w najbliższych dniach. Nie znamy jeszcze dokładnej daty. 
​​​​​​​Do czasu wyprowadzenia błędu prosimy o realizację płatności za zakupy w internecie przy użyciu karty debetowej wydanej do rachunku lub karty kredytowej.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 6 z 9 (14 246 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

Witam, mam dokładnie ten sam problem tylko sprawa dotyczy spółki jawnej. Z dnia na dzień pojawił się błąd. Nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi, a brak tej funkcji jest niedopuszczalny. Dzisiaj specjalnie spisaliśmy nowy aneks do umowy spółki i w ING ustawiliśmy pełną jednoosobową i to nic nie pomogło. Czekamy na konkretne rozwiązanie !!!

Odpowiedz
0 Lajków
RobertX
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-10-2019
Wiadomość 7 z 9 (14 242 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

Problem został faktycznie rozwiązany (za co oczywiście dziękuję) ale od jakiegoś czasu znowu nie ma możliwości wykonania szybkiego przelewu Bluemedia. Czy wiadomo co może być przyczyną?

Odpowiedz
0 Lajków
Jacek012
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-10-2019
Wiadomość 8 z 9 (11 574 wyświetleń)

Re: Kod błędu: 0000057 po przejściu z Bluemedia oraz PayU (konto firmowe - spółki cywilnej)

Nie mamy informacji, żeby były problemy z szybkimi przelewami. Proszę skontaktuj się z nami przez Moje ING (czat lub wiadomość) lub za pomocą naszej infolinii 32 357 00 69. Sprawdzimy co może być powodem lub zanotujemy zgłoszenie techniczne w tej kwestii. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 9 z 9 (11 487 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy