Odpowiedz

Hasło do pliku

Witam, Mam pytanie. Jakiś czas temu zakładałam konto online (na selfie) na swojej skrzynce pocztowej mam umowę w pliku PDF, jednak do pliku (chyba) nie mam hasła. Czy można jakoś je odzyskać? lub chociaż jak powinno wyglądać to hasło które należy do pliku ? Mam zapisanych kilka haseł których nie przyporządkowałam do niczego i nie wiem czy któreś z nich to to ? W sensie jak długie powinno być to hasło ? 6, 8 czy 10 znaków czy ile ?

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
monika888a
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
22-11-2021
Wiadomość 1 z 2 (5 385 wyświetleń)

Re: Hasło do pliku

Jeśli wykasowałaś hasło ze swojego telefonu, to zgłoś nam to przez telefon na numer 32 357 00 69 i udostępnimy Ci je ponownie. Infolinia jest całodobowa. W zależności od tego kiedy otwierałaś u nas konto, to hasłem może być Twój numer PESEL lub losowo generowany kod. Ten kod składa się z 10 losowo dobranych znaków z czego co najmniej jeden to mała litera, duża litera oraz znak specjalny. Tym samym kodem zabezpieczona jest umowa jak i dokument Oświadczenia klienta. Kod jest stały.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (5 224 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy