Bankowość internetowa

Odpowiedz

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

To nie są moje oczekiwanie lecz wytyczne banku przytoczone przez Panią a dotyczące bezpieczeństwa transakcji internetowych ...

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 11 z 13 (6 596 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

Racja, August. A zwrot: "Przekazaliśmy Wasze uwagi i sugestie" oznacza tyle, że nic szybko się nie zmieni w tej materii i nie wiadomo, czy i kiedy się zmieni. Między wierszami widzę takie coś: serdecznie dziękujemy za wasze cenne uwagi, bardzo pomogą one usprawnić nasz doskonały system, wasze niezwykle cenne dla was uwagi przekazaliśmy dalej i mamy święty spokój, bo już nie wiemy, co z nimi się dzieje. Nie nasz pion...... Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
zett1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
1
28-10-2017
Wiadomość 12 z 13 (6 473 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

Tak, to prawda. Na połączenie z infolinią trzeba czekać całą dobę... Albo dłużej (nie sprawdzałem, zabrakło mi cierpliwości)

Odpowiedz
0 Lajków
Bulba
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
13-05-2019
Wiadomość 13 z 13 (4 612 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy