Bankowość internetowa

Odpowiedz

Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

Wasz genialny system zmienia się jak w kalejdoskopie ... Nie będę  komentował bo szkoda mojego czasu . Proszę podpowiedzieć jak dotrę do zmiany limitów transakcyjnych karty . Tam gdzie były - nie ma . ( Być może jutro się pojawią ale na dzień dzisiejszy ich NIE MA )

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 1 z 13 (29 587 wyświetleń)

Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

Ha ,ha , jest ... Po trzech godzinach niebytu znów pojawiła się możliwość zmiany limitów . Dobre . W marketach też przewalają towary na inne półki żeby ludzie bardziej zapoznali się z asortymentem ...

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 2 z 13 (29 565 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

Trudno jest mi odpowiedzieć co mogło być przyczyną takiej sytuacji. Nie mieliśmy podobnych zgłoszeń w tym temacie. Cieszę się, że opcja już jest u Ciebie dostępna. 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 3 z 13 (29 562 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?


KatarzynaA pisze:
Trudno jest mi odpowiedzieć co mogło być przyczyną takiej sytuacji. Nie mieliśmy podobnych zgłoszeń w tym temacie. Cieszę się, że opcja już jest u Ciebie dostępna. 

 

Sprawa jest bardzo prosta. Zmieniliście system i nie przygotowaliście instrukcji. Zbyt trudne? 

Żeby nie było, złożyłem reklamację i dostałem odpowiedź, że instrukcji nie ma.

 

Odpowiedz
0 Lajków
mtommi
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
24
13-04-2016
Wiadomość 4 z 13 (29 499 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?


KatarzynaA pisze:
57


Mi jeszcze trudniej . Wczoraj o godz 13 chciałem zapłacić przez PAYPAL ale nie mogłem wejść na zmianę limitów . Po kliknięciu pojawiał się jakiś komunikat i zmiana była niemożliwa . Potem w tym miejscu gdzie jest płatność kartą i telefonem było coś innego . Dopiero wieczorem mogłem  zmienić limit transakcji .
A przy okazji , dlaczego limity płatności internetowych są uzależnione od limitów płatności kartą ?
Wypłatę kartą mam ustawioną na 1000 pln . W związku z tym możliwe limity płatności internetowych do ustawienia to 0 , 500 i 1000 . Ja chciałbym sobie ustawić 100-150 aby w wypadku zrobienia zakupów na moje konto strata nie była bolesna . Czy to jest jakaś trudność abym moje limity ustalał sobie JA ?

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 5 z 13 (29 452 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

[ Edytowane ]

Dopisuję się do pytania wyżej. Teraz jest tak, że albo ustawiamy zero albo aż 500 zł. I nic pomiędzy. Czyli albo wcale nie korzystamy z karty albo zgadzamy się, ze możemy stracić 500 zł w razie nieautoryzowanego jej wykorzystania. Bank dla bogatych, 500 to nawet na waciki nie starczy Emotikon: Mrugający ?

Odpowiedz
0 Lajków
zett1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
1
28-10-2017
Wiadomość 6 z 13 (29 434 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

Tez dostrzegłem te zmianę.

Przydałoby się powiadomić o tym fakcie klientów. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 7 z 13 (29 429 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

@mtommi Instrukcji nie mamy, ale jesteśmy do Waszej dyspozycji (przez całą dobę) na naszej infolinii i pomagamy klientom w korzystaniu z bankowości internetowej. Jak pewnie nie raz zauważyłeś na naszych kanałach społecznościach również wspieramy naszych klientów. Ponadto na naszej stronie jest dział centrum pomocy, gdzie są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

@august, @zett1, @Konto usunięte Przekazałam Waszą sugestie dotyczącą ustalania limitów transakcyjnych do karty.
Przy okazji przesyłam Wam informacje o czym powinno się pamiętać płacąc kartą w internecie.

Aby zakupy w sieci były bezpieczne:

  • Zawsze sprawdzaj czy na stronie rejestracji lub logowania połączenie jest szyfrowane
  • Używaj oryginalnego, stale aktualizowanego oprogramowania
  • Stosuj programy antywirusowe oraz zapory ogniowe
  • Nie rób zakupów z nieznanych komputerów, np. w kafejkach internetowych
  • Korzystaj z dużych, znanych i renomowanych sklepów
  • Nie ujawniaj kodu CVV2 lub CVC2 bez potrzeby - podawaj go tylko na wyraźne żądanie sklepu internetowego 
  • Nie przetrzymuj większej ilości środków na rachunku karty, niż to jest konieczne do zapłaty za dane produkty i usługi

 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 8 z 13 (29 351 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

,,Nie przetrzymuj większej ilości środków na rachunku karty, niż to jest konieczne do zapłaty za dane produkty i usługi"

Właśnie po to potrzebna jest możliwość limitowania moich płatności internetowych ! Bank mi tego nie umożliwia ...

august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 9 z 13 (29 265 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

Rozumiem Twoje oczekiwania. Przekazaliśmy Wasze uwagi i sugestie do osób zajmujących się naszą bankowością.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 10 z 13 (29 103 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy