Bankowość internetowa

Odpowiedz

Dzienne limity transakcyjne - sprawdzenie ostatnio zapisanych wartości

Witam,

13 maja aktywowałam otrzymaną kartę VISA zbliżeniową dla Konta Direct oraz kilka minut później zmieniłam Dzienne limity transakcyjne dla tej karty. Korzystam z przeglądarki Google Chrome na komputerze stacjonarnym.

W rejestrze zdarzeń bankowości elektronicznej zostało to opisane jako:

 

Pn. 13.05.2019, 21:08
Internet
Do karty nr 4246 **** **** 0020 zmieniono dzienne limity: transakcje bezgotówkowe 500 PLN , płatności kartą w internecie 500 PLN, transakcje gotówkowe 5000 PLN

Dzisiaj, 15 maja, chciałam sprawdzić czy Dzienne limity transakcyjne zostały zapisane i okazało się że niezupełnie. Limit płatności kartą za granicą ustawiałam na 0 PLN a teraz wyświetla mi się że ma on taką samą wartość jaką ustawiłam dla limitu płatności kartą w internecie (500 PLN).

Podobnie limit wypłaty gotówki kartą za granicą ustawiałam na 0 PLN a teraz wyświetla mi się że ma on taką samą wartość jaką ustawiłam dla limitu wypłaty gotówki kartą w kraju (5000 PLN).

Gdzieś jest błąd logiczny. Pierwsza możliwość jest taka że skrypt nie pobiera właściwych danych do wyświetlenia w bankowości internetowej ale zapisał moje limity transakcji za granicą tak jak chciałam czyli na 0 PLN.

Druga możliwość (gorsza) jest taka że skrypt zapisał do bazy danych nie takie wartości limitów transakcji zagranicznych jakie ja ustaliłam w formularzu.

Proszę to przetestować, sprawdzić i wyjaśnić.

Pozdrawiam,  - Joanna

 

 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
JoannaLBN
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
04-01-2019
Wiadomość 1 z 2 (4 896 wyświetleń)

Re: Dzienne limity transakcyjne - sprawdzenie ostatnio zapisanych wartości

Przepraszam, że wracamy do Ciebie z odpowiedzią po tak długim czasie. Musieliśmy dokładnie sprawdzić opisaną przez Ciebie sytuację i proces zmiany limitów transakcyjnych na karcie. Dziękuję za Twoją wiadomość i wszystkie informacje. Rzeczywiście jest to błąd nad którym już pracujemy. Postaramy się poprawić to najszybciej jak to możliwe. Jeśli teraz chcesz zmienić swoje limity na poprawne to możemy to zrobić na infolinii pod numerem 32 357 00 12. Infolinia jest czynna 24/7 więc zachęcam do kontaktu o dowolnej porze Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (4 780 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy