Odpowiedz
Wczoraj napisałem ba forum że nie mogę ani wysłać pieniędzy ani nawet zrobić przelewu wewnętrznego na konto w EURO bo pojawia się komunikat BLĘDNE DANE ,nie wiem jaka jest istotą problemu. Myślałem że ktoś mi udzieli odpowiedzi w dniu wczorajszym gdy umiescilem post na forum jednak bez odzewu. Od wczoraj nie mogę wogóle napisać na czacie do supportu bo cały czas pisze że specjaliści są zajęci. Infolinia również nie pomaga bo po 50 minutach oczekiwania zrezygnowałem. Prosiłbym raz jeszcze o pomoc z Waszej strony w rozwiązaniu problemu gdyż od dwóch dni jestem zablokowany z powodu braku możliwości dokonania nawet wewnętrznych przelewow a nie mam możliwości odwiedzenia placówki.
Odpowiedz
0 Lajków
Simon86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
14-06-2020
Wiadomość 1 z 2 (3 381 wyświetleń)

Najniższa wartość przelewu walutowego to jedna jednostka danej waluty (np. 1 euro, 1 dolar). Przewalutowanie pieniędzy, między swoimi kontami osobistymi, możesz zlecić w kantorze, w Moim ING. Kantor znajdziesz po zalogowaniu, wybierając kolejno: Usługi/Ułatwienia płatności/Kantor. Na naszym forum, zachęcamy wszystkich użytkowników, aby udzielali odpowiedzi dlatego, możesz nie otrzymać jej od razu, jak dodasz wpis. Zachęcam Cię do korzystania z wirtualnego asystenta  - znajdziesz go w Moim ING, w zakładce kontakt i pomoc. Przed zleceniem przelewu, na konto litewskie zamknij aplikacje, które pracują w tle oraz usuń pamięć podręczną aplikacji. Zwolnienie pamięci RAM powinno pomóc. 

Jeśli to nie wystarczy, napisz do nas przez czat, po zalogowaniu do Mojego ING. Czatujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-24:00 oraz w soboty, w godzinach 8:00-22:00. W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie kontaktem z nami, w związku z tym czas oczekiwania na specjalistę może być dłuższy, niż zwykle.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 370 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy