Odpowiedz

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari


@KJ:

Miesięcznie firmowo robie kilkaset przelewów. Większość z nich w ciągu 2 dni.


Chyba prościej byłoby zaimportować je jako paczki przelewów.

Odpowiedz
0 Lajków
JoannaLBN
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
04-01-2019
Wiadomość 11 z 20 (11 431 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

Niestety nie w tym przypadku. Przelew musi zostać zrobiony w momencie kiedy będzie taka dyspozycja. W tym też momencie nie wiem jeszcze jaki będzie następny i kiedy. Sprowadza się to do tego, że niestety paczki się w tym przypadku nie sprawdzą.

Odpowiedz
0 Lajków
KJ
KJ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
28-03-2019
Wiadomość 12 z 20 (11 425 wyświetleń)
marekkowalczyk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
8
22-02-2018
Wiadomość 13 z 20 (10 190 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

Ogólnie ostatnio problemem sms z kodem z Ing jest to ze podawany jest tam nr. zlecenia i kod autoryzacyjny i niestety ale to gubi system autoimportmowania kodów, pisałem o tym już nie raz z Ing ale tak jak Lubie ten bank i nie planuje jego zmiany to wielkim problemem jest ze mając takie narzędzie jak to forum gdzie użytkownicy dużo ciekawych pomysłów i rozwiązań daje wykorzystanie tego jest znikome jak nie zerowe a odpowiedzi są zawsze wymijające Emotikon: Smutny 

 

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 14 z 20 (10 177 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

K_S mimo upływu czasu, nasze stanowisko nie zmieniło się w tej materii. Nam, czyli bankowi zależy, abyś samodzielnie odczytał kod i dyspozycję, którą zlecasz. Rozumiem, że Ty wolisz inaczej, łatwiej. My zgodnie z dyrektywą PSD2 musimy dbać o bezpieczeństwo zlecanych transakcji. To czy używany przez Ciebie smartfon  ma mechanizm automatycznego uzupełniania i czy realizuje tę funkcję, nie wpływa na nasze cele bezpieczeństwa. W tym względzie nie będziemy modyfikować wiadomości sms, w kierunku ich automatycznego uzupełniania.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 15 z 20 (10 145 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

Aaa OK. Czyli rozumiem, że na koncie sp. z o.o. oraz działalności nie dbacie o zabezpieczenia i PSD2 bo tam jakoś działa?

 

Zmiany i modyfikacje szablonów i podobnych spraw również działają z przepisaniem kodu... 

Odpowiedz
0 Lajków
KJ
KJ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
28-03-2019
Wiadomość 16 z 20 (10 136 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

Skoro tak dbacie o bezpieczeństwo to czemu jedne sms wysyłacie z nr. transakcji przy przelewach co gubi auto uzupełnianie a inne bez czyli np. zmiany na konie itp. i wtedy działa, bądźcie bardziej adekwatni skoro już tak się upieracie przy robieniu nam pod górkę, ja nie mam pretensji do moderatorów i osób które nam odpisują lecz uważam ze patologia jest odgórna bo niby bezpieczeństwo a z drugiej strony w nieco innej sytuacji już tego nie stosujecie, bo coautj kopiowanie moze wyłudzić przelew ??? a jak zrobie zlecenie na przelew np. na następny dzień to już sms jest prostszy z jednym kodem cyfrowym czyli tym właściwym, nie jestem za zwalnianiem ludzi z pracy i karaniem ale weźcie zmieńcie osoby decyzyjne bo to jest już śmieszne co sie dzieje, pisałem ze nie chce zmieniać banku ale kiedy bym nie brał udziału w jakiejś dyskusji o udogodnieniach to odpowiedzi ośmieszają ING Bank Śląski i tu powtórzę ze administratorzy forum nie są niczemu winni tylko przekazują nam te głupie odpowiedzi bo takie mają wytyczne odgórne i nie zmienią tego dopóki osoby decyzyjne nie zechcą najlepszy przykład w tym temacie Apple Pay wszyscy mogli informować o szczegółach tj. inne banki tylko ING nie czyli opcje były 3 albo Ing nie radziło sobie z wprowadzeniem Apple Pay , albo mieli klientów gdzieś i robili co chcieli wciskając nam ze nie mogą powiedzieć nie wiedzą nawet 8 godzin przed oficjalnym komunikatem pisaliście ze nie wiecie kiedy będzie wprowadzone i  nie możecie informować o szczegółach ( możecie sprawdzić jak nie wierzycie bo ja sprawdziłem pisząc to ) lub opcja trzecie ze ING Bank Śląski jest najgorszym negocjatorem w śrut polskich banków które wprowadziły Apple Pay i zawarło totalnie badziewną umowę z Apple odnośnie płatności mobilnych ze nie mogło jako jedyny bank nic powiedzieć co totalnie pogrąża Bank w oczach klientów , przykład PKO BP mieli problemy z wprowadzeniem Apple Pay i 2 razy przekładali termin troche porażka ale tylko trochę bo byli szerzy ze swoimi klientami i informowali o wszystkim na bierząco i z poślizgiem ale wprowadzili Apple Pay...

 

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 17 z 20 (10 124 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

Przejrzeliśmy treści SMSów generowanych w ING Business. Przyznajemy, że już dziś są w nich niespójności, które zauważył między innymi K_S. Jednocześnie całkowicie popieramy idee skopiowania kodu autoryzacyjnego. Rozwiązanie to jest szczególnie pomocne osobom niedowidzącym, które korzystają z technologii wspierających ich w codziennej pracy.
Będziemy systematycznie poprawiać kody SMS, tak by każdy dał się skopiować.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 18 z 20 (9 871 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

Jakoś powoli to idzie… Czy mam podesłać gotowe szablony takich SMS-ów?

 

Zrobię je w godzinę przy herbacie…

marekkowalczyk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
8
22-02-2018
Wiadomość 19 z 20 (9 121 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

@marekkowalczyk Każda zmiana którą wprowadzamy podlega nie tylko na fizycznej zmianie szablonów. Proces ten, jak każdy inny podlega pełnej procedurze. Jesteśmy już na ukończeniu prac. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 20 z 20 (9 025 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy