Odpowiedz

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari


@KJ:

Miesięcznie firmowo robie kilkaset przelewów. Większość z nich w ciągu 2 dni.


Chyba prościej byłoby zaimportować je jako paczki przelewów.

Odpowiedz
0 Lajków
JoannaLBN
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
04-01-2019
Wiadomość 11 z 20 (11 495 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

Niestety nie w tym przypadku. Przelew musi zostać zrobiony w momencie kiedy będzie taka dyspozycja. W tym też momencie nie wiem jeszcze jaki będzie następny i kiedy. Sprowadza się to do tego, że niestety paczki się w tym przypadku nie sprawdzą.

Odpowiedz
0 Lajków
KJ
KJ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
28-03-2019
Wiadomość 12 z 20 (11 489 wyświetleń)
marekkowalczyk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
8
22-02-2018
Wiadomość 13 z 20 (10 254 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

Ogólnie ostatnio problemem sms z kodem z Ing jest to ze podawany jest tam nr. zlecenia i kod autoryzacyjny i niestety ale to gubi system autoimportmowania kodów, pisałem o tym już nie raz z Ing ale tak jak Lubie ten bank i nie planuje jego zmiany to wielkim problemem jest ze mając takie narzędzie jak to forum gdzie użytkownicy dużo ciekawych pomysłów i rozwiązań daje wykorzystanie tego jest znikome jak nie zerowe a odpowiedzi są zawsze wymijające Emotikon: Smutny 

 

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 14 z 20 (10 241 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

K_S mimo upływu czasu, nasze stanowisko nie zmieniło się w tej materii. Nam, czyli bankowi zależy, abyś samodzielnie odczytał kod i dyspozycję, którą zlecasz. Rozumiem, że Ty wolisz inaczej, łatwiej. My zgodnie z dyrektywą PSD2 musimy dbać o bezpieczeństwo zlecanych transakcji. To czy używany przez Ciebie smartfon  ma mechanizm automatycznego uzupełniania i czy realizuje tę funkcję, nie wpływa na nasze cele bezpieczeństwa. W tym względzie nie będziemy modyfikować wiadomości sms, w kierunku ich automatycznego uzupełniania.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 15 z 20 (10 209 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

Aaa OK. Czyli rozumiem, że na koncie sp. z o.o. oraz działalności nie dbacie o zabezpieczenia i PSD2 bo tam jakoś działa?

 

Zmiany i modyfikacje szablonów i podobnych spraw również działają z przepisaniem kodu... 

Odpowiedz
0 Lajków
KJ
KJ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
28-03-2019
Wiadomość 16 z 20 (10 200 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

Skoro tak dbacie o bezpieczeństwo to czemu jedne sms wysyłacie z nr. transakcji przy przelewach co gubi auto uzupełnianie a inne bez czyli np. zmiany na konie itp. i wtedy działa, bądźcie bardziej adekwatni skoro już tak się upieracie przy robieniu nam pod górkę, ja nie mam pretensji do moderatorów i osób które nam odpisują lecz uważam ze patologia jest odgórna bo niby bezpieczeństwo a z drugiej strony w nieco innej sytuacji już tego nie stosujecie, bo coautj kopiowanie moze wyłudzić przelew ??? a jak zrobie zlecenie na przelew np. na następny dzień to już sms jest prostszy z jednym kodem cyfrowym czyli tym właściwym, nie jestem za zwalnianiem ludzi z pracy i karaniem ale weźcie zmieńcie osoby decyzyjne bo to jest już śmieszne co sie dzieje, pisałem ze nie chce zmieniać banku ale kiedy bym nie brał udziału w jakiejś dyskusji o udogodnieniach to odpowiedzi ośmieszają ING Bank Śląski i tu powtórzę ze administratorzy forum nie są niczemu winni tylko przekazują nam te głupie odpowiedzi bo takie mają wytyczne odgórne i nie zmienią tego dopóki osoby decyzyjne nie zechcą najlepszy przykład w tym temacie Apple Pay wszyscy mogli informować o szczegółach tj. inne banki tylko ING nie czyli opcje były 3 albo Ing nie radziło sobie z wprowadzeniem Apple Pay , albo mieli klientów gdzieś i robili co chcieli wciskając nam ze nie mogą powiedzieć nie wiedzą nawet 8 godzin przed oficjalnym komunikatem pisaliście ze nie wiecie kiedy będzie wprowadzone i  nie możecie informować o szczegółach ( możecie sprawdzić jak nie wierzycie bo ja sprawdziłem pisząc to ) lub opcja trzecie ze ING Bank Śląski jest najgorszym negocjatorem w śrut polskich banków które wprowadziły Apple Pay i zawarło totalnie badziewną umowę z Apple odnośnie płatności mobilnych ze nie mogło jako jedyny bank nic powiedzieć co totalnie pogrąża Bank w oczach klientów , przykład PKO BP mieli problemy z wprowadzeniem Apple Pay i 2 razy przekładali termin troche porażka ale tylko trochę bo byli szerzy ze swoimi klientami i informowali o wszystkim na bierząco i z poślizgiem ale wprowadzili Apple Pay...

 

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 17 z 20 (10 188 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

Przejrzeliśmy treści SMSów generowanych w ING Business. Przyznajemy, że już dziś są w nich niespójności, które zauważył między innymi K_S. Jednocześnie całkowicie popieramy idee skopiowania kodu autoryzacyjnego. Rozwiązanie to jest szczególnie pomocne osobom niedowidzącym, które korzystają z technologii wspierających ich w codziennej pracy.
Będziemy systematycznie poprawiać kody SMS, tak by każdy dał się skopiować.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 18 z 20 (9 935 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

Jakoś powoli to idzie… Czy mam podesłać gotowe szablony takich SMS-ów?

 

Zrobię je w godzinę przy herbacie…

marekkowalczyk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
8
22-02-2018
Wiadomość 19 z 20 (9 185 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

@marekkowalczyk Każda zmiana którą wprowadzamy podlega nie tylko na fizycznej zmianie szablonów. Proces ten, jak każdy inny podlega pełnej procedurze. Jesteśmy już na ukończeniu prac. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 20 z 20 (9 089 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy