Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re: Doładowania stałe w portalu transakcyjnym.

kshyhu w najbliższym czasie nie planujemy wdrażać kodów QR.

 

Udostępniliśmy jednak opcję "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", która pozwoli Ci szybko uzupełnić przelew bez przepisywania danych z faktury. Kiedy załadujesz plik z fakturą lub jej zdjęciem, my poszukamy w obrazie kluczowych danych. Następnie uzupełnimy pola z nazwą odbiorcy i jego numerem konta, tytułem i kwotą przelewu. Jeśli nie rozpoznamy jakichś danych, pozostawimy puste pole.

 

Pozostałe kroki przelewu nie zmieniają się - trzeba sprawdzić czy dane są poprawne i potwierdzić przelew.
Opcja dostępna jest dla przelewu zwykłego w PLN z osobistego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR).


Aby zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku, możesz:

  • załadować plik z fakturą lub jej obrazem w formacie: JPG, JPEG, PDF, TIF, TIFF, PNG, HEIC, GIF.  Plik nie może przekroczyć 15 MB
  • w aplikacji mobilnej wybrać opcję Zrób zdjęcie telefonem i sfotografować swoją papierową fakturę bezpośrednio w aplikacji.

***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 11 z 13 (3 671 wyświetleń)

Re: Doładowania stałe w portalu transakcyjnym.

Podpinam się - jesteśmy informatykami którzy mają w swojej ofercie płatność taką i zainteresowanie jest ogromne ale dalej u Was tego nie ma w apce ... przemyślcie bo niedużo roboty a możliwości spore i rozwój apki na plus zawsze widziany 

Odpowiedz
0 Lajków
aliclad3093
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
28-04-2022
Wiadomość 12 z 13 (3 056 wyświetleń)

Re: Doładowania stałe w portalu transakcyjnym.

Zapisaliśmy sugestię! 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 13 z 13 (3 052 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy