Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Założenie konta dla dziecka przez aplikację

Dziś po raz kolejny przekonałam się że niemożliwe jest założenie konta dla dziecka przez aplikację. Podczas próby załączenia zdjęcia dowodu osobistego aplikacja zawiesza się. Średnio mi odpowiada wizyta w oddziale
Odpowiedz
0 Lajków
Małgosia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
27-06-2019
Wiadomość 1 z 2 (3 070 wyświetleń)

Re: Założenie konta dla dziecka przez aplikację

@Małgosia Przepraszam Cię za kłopoty związane z otwarciem konta dla dziecka przez aplikację mobilną. Proszę, spróbuj otworzyć konto po zalogowaniu do bankowości przez przeglądarkę internetową. Jeśli to nie pomoże, to napisz do nas wiadomość lub na czacie z Mojego ING. Sprawdzimy to.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 042 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy