Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Wniosek o wakacje, zawieszenie w trakcie, brak zakładki kredyty w moich dokumentach

Cześć
W ostatnim kroku składania wniosku (po wpisaniu kodu SMS) wyskoczył błąd „Nie udało się pobrać danych” czy jakoś tak. Mimo tego wniosek wydaje się być złożony, gdyż kiedy chciałem złożyć jeszcze raz pojawiła się informacja, ze mam już złożony wniosek na najbliższy miesiąc. Z tego co wiem potwierdzenie złożenia powinno buc w zakładce Moje dokumenty, natomiast ja tam w ogóle nie mam zakładki Kredyty (aplikacja w wersji na iOS, najnowsza wersja). Harmonogram obecnie jest zbugowany, wiec nic z niego nie wywnioskuje. Konieczny kontakt z infolinią?
Odpowiedz
0 Lajków
KhavikOS
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
01-08-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 583 wyświetleń)

Re: Wniosek o wakacje, zawieszenie w trakcie, brak zakładki kredyty w moich dokumentach

Informacja o złożonym wniosku świadczy o tym, że udało się go wysłać. Dla pewności skontaktuj się jednak z czatem w Moim ING. Znajdziesz go na dole strony, po zalogowaniu. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 552 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy