Odpowiedz

Ustawienia widżetu dla aplikacji Moje ING

Ktoś się orientuje, gdzie w apce mogę skonfigurować ustawienia dla widżetu (na telefonie z Androidem)?
Chciałbym móc zdecydować, czy widżet pokazuje mi kwotę wyrażoną w liczbach czy w procentach; no i oczywiście móc ustawić kwotę, do której będzie się odnosiła wartość procentowa.

Odpowiedz
0 Lajków
izar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
18-08-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 765 wyświetleń)

Re: Ustawienia widżetu dla aplikacji Moje ING

Saldo na widżecie prezentujemy tylko w formie procentowej. Możesz ustalić jaka kwota będzie u Ciebie wyrażona jako 100%. Zrobisz to bezpośrednio w aplikacji. Przed zalogowaniem kliknij na swoje konto i przytrzymaj chwilę. Pojawi się opcja Edytuj. Po wyborze opcji Zmień możesz określić jaka kwota będzie wyrażona jako maksymalna.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 707 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy