Odpowiedz

Problem z aplikacja mobilną

Witam. Mam problem z aplikacją mobilną.

Wcześniej ten problem nie występował. Pojawił się z 2-3 tygodnie temu przy okazji jakiejś aktualizacji.

Logowałem sie do aplikacji przy pomocy PIN.

Obecnie nie mogę tego niestety zrobić. Ponieważ nie wyświetla mi się okienka do wpisania PIN-u

Jedyne co mogę zrobić, kliknąć "Nie Pamiętam PIN-u" i ustawiając go na nowo się zalogować.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
nidhog
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-08-2020
Wiadomość 1 z 2 (3 968 wyświetleń)

Re: Problem z aplikacja mobilną

Przeinstalowaliśmy aplikację mobilną na kilku różnych telefonach i nie potrafimy odtworzyć tego błędu. Za każdym razem widzimy 4 puste pola do wpisania kodu PIN. W tej sytuacji zrób zrzut ekranu aplikacji i prześlij nam go przez wiadomość w pełnej wersji bankowości internetowej. Wystarczy, że po zalogowaniu naciśniesz na swoje imię i nazwisko > Wiadomości > Napisz do nas > Wyślij wiadomość. Tam wybierając ikonę agrafki, możesz dodać załączniki. W wiadomości napisz również swój model telefonu i wersję systemu operacyjnego. Dzięki temu nasi koledzy i koleżanki z działu IT sprawdzą, co się dzieje. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 877 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy