Odpowiedz

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Czy mają może Państwo nowe informacje w tej sprawie? Obecnie jest to dla mnie duże utrudnienie, gdyż próbowałem przeinstalować aplikację i nie mogę korzystać ani z NFC ani z przelewów BLIK na telefon. Android 5.0.1. Jesli to potrwa dłuższy okres to zainstaluje googlepay a obecnie wolalbym tego nie robic, jesli problem zostanie szybko rozwiązany.

Odpowiedz
0 Lajków
Napieracz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
14-02-2020
Wiadomość 51 z 76 (3 990 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Mam ten sam problem na telefonie P-8 z androidem 5.0.1. od kilku dni nie mogę sie zalogować do banku aplikacja nie uruchamia się .... pytanie jak długo taka sytuacja jeszcze potrwa ?

 

Odpowiedz
0 Lajków
kwinto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
14-02-2020
Wiadomość 52 z 76 (3 964 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Faktycznie po aktualizacji aplikacji zauważyliśmy, że taki kłopot może się pojawiać. Zgłosiliśmy już to do naszych specjalistów. Pracujemy nad rozwiązaniem. Nie mamy jeszcze dokładnej daty wyprowadzenia tego błędu. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 53 z 76 (3 928 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Mam raczej wrazenie ze olewacie temat bo brak dostepu trwa juz prawie tydzien no chyba ze wasi specjaliści są wyjątkowo słabi w te klocki .... jezeli do poniedzialku aplikacja nie ruszy likwiduje konto firmowe i prywatne i zegnam sie z wami na zawsze Alior czeka z otwartymi rekami i pakietem powitalnym
Odpowiedz
0 Lajków
kwinto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
14-02-2020
Wiadomość 54 z 76 (3 920 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

@kwinto Nie nie, w żadnym wypadku nie lekceważymy tej sprawy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym narzędziem do kontroli nad finansami jest aplikacja bankowa- zwłaszcza w 2020 roku. Zaręczam, że nasi specjaliści pilnie pracują nad tą sprawą. Błąd wyprowadzimy najszybciej, jak będzie to możliwe, jednak wciąż nie jestem w stanie powiedzieć Ci, kiedy to dokładnie będzie. Oczywiście możesz korzystać z Mojego ING nawet w urządzeniach mobilnych- przez przeglądarkę internetową. Mam nadzieję, że ta sytuacja jednak nie wpłynie na nasze relacje Emotikon: Smutny


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 55 z 76 (3 883 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Korzystanie z aplikacji przez przeglądarkę internetową oczywiście że jest możliwe,ale bardzo czasochłonne i właśnie chyba po to stworzyliście aplikację mobilną.

Szkoda tylko że nie bardzo umiecie "zapanować nad własnym dzieckiem." i już drugi tydzień wciskacie nam tutaj kit że wasi specjaliści usilnie pracują nad naprawą problemu ..... przykro mi ale żadnych efektów tej pracy nie widzę.

Odpowiedz
0 Lajków
kwinto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
14-02-2020
Wiadomość 56 z 76 (3 858 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Minęły kolejne dea dni,apka nie działa dalej ..... tak wiem prosze nie odpowiadać usilnie pracujecie nad rozwiązaniami tego problemu .... brawo Wy
Odpowiedz
0 Lajków
kwinto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
14-02-2020
Wiadomość 57 z 76 (3 808 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

@kwinto zaczęliśmy udostępniać naszą aplikację w wersji 3.3.1, która eliminuje wszystkie błędy. Najpóźniej do poniedziałku powinna być ona dostępna na wszystkich urządzeniach. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 58 z 76 (3 778 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Nadal nie działa... Wersja 3.3.1, telefon Honor 7, android 5.0.2. Aplikacja przeinstalowana, telefon resetowany. Nic. Nadal wyłącza się po ekranie startowym.

Odpowiedz
0 Lajków
althazaar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
21-02-2020
Wiadomość 59 z 76 (3 764 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Niestety, muszę potwierdzić, że problem nie ustąpił. Telefon huawei p8, android 5.0.1. Obecnie przez NFC muszę płacić przez googlepay(o dziwo znacznie reaguje na terminale, niż Państwa aplikacja), nadal nie moge zrobić płatności przez BLIK ani przelewów na telefon BLIK. Naprawdę nie mam ochoty bawić się w logowanie na przeglądarce Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Napieracz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
14-02-2020
Wiadomość 60 z 76 (3 731 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy