Odpowiedz

Powolne działanie aplikacji ing

Dobry Wieczór!

Mam pytanie, ponieważ posiadam telefon Samsung s22 na androidzie 13 i wszystkie inne aplikację chodzą płynnie, a moje ing chodzi strasznie mozolnie.

Na innym modelu, który miałem wcześniej z rodziny samsunga wszystko śmigało jak trzeba. 

Proszę o pomoc.

Dziękuję.

oldzik94
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
01-12-2022
Wiadomość 1 z 33 (8 117 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Dzień dobry

Jeśli pojawia się u Ciebie kłopot z płynnym działaniem aplikacji, spróbuj proszę wyczyścić jej dane w ustawienia telefonu i aktywują ją raz jeszcze. Możesz ją też przeinstalować. 
Sprawdź również, czy Twoja przeglądarka Chrome na telefonie jest aktualna. Warto też upewnić się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji systemowej Android System WebView. Jeśli to nie pomoże, proszę skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej. 
Przyjmiemy indywidualne zgłoszenie do działu IT. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 33 (8 049 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

U mnie ten sam problem. S22+, również Android 13. Aplikacja jest świeżo zainstalowana.
Naprawcie proszę swoją aplikację zamiast radzić ludziom zrobić reinstalację lub usunąć cache Emotikon: Mrugający
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
36
02-12-2022
Wiadomość 3 z 33 (8 045 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Już na 3 razy wszystko czyściłem i instalowałem od nowa. Wszystko jest aktualne i świeże, więc więcej pomysłów nie mam.

Dodam jeszcze, że kolega z pracy, który posiada inny model telefonu nie ma z niczym problemu, bo porównywaliśmy i jest straszna przepaść.

Bardzo lubię ING, dlatego proszę o pomoc nie tylko dla mnie, ale dla innych użytkowników również.

Odpowiedz
0 Lajków
oldzik94
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
01-12-2022
Wiadomość 4 z 33 (8 010 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Nie ma absolutnie sensu nic czyścić, ani instalować od nowa. U mnie problemy występują na nowym S22+, więc to problem po stronie ING, a nie naszych telefonów.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
36
02-12-2022
Wiadomość 5 z 33 (7 949 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Przekazaliśmy Wasze zgłoszenia do działu IT. Analizujemy temat, możecie też zgłosić nam to na czacie po zalogowaniu do Mojego ING, wtedy będziemy mogli odnieść się indywidualnie do każdego zgłoszenia.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MateuszS
Moderator
Moderator icon
146
30
02-09-2021
Wiadomość 6 z 33 (7 608 wyświetleń)

Re.: Powolne działanie aplikacji ing

u mnie zwalnia na s21 ultra. więc raczej coś z apką
Odpowiedz
0 Lajków
kawczak3
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
2
02-11-2016
Wiadomość 7 z 33 (7 587 wyświetleń)

Re.: Powolne działanie aplikacji ing

Podbijam temat. Posiadam Samsung S22 Ultra i nie da się tu ING używać. Jest jakiś slowness ciągle kreci się kółko i każda akcją trwa wieki. Na innym telefonie który mam iPhone 14 pro max czy Pixel 6 Pro problem nie występuje. Jest coś więc nie tak z apka na samsungach flagowych s22/s22u oraz s21
Odpowiedz
0 Lajków
Mangod
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
19-12-2022
Wiadomość 8 z 33 (7 223 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Daj znać, czy kłopot występuje na najnowszej wersji aplikacji, czyli 4.8.0?

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 9 z 33 (7 210 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

[ Edytowane ]
Tak, dzieje się to w ostatniej wersji również. Robię update apek codziennie więc zawsze jestem up to date. Czasem pomaga wyczyszczenie cache ale to przynosi efekt dosłownie na chwilę. Kolejne użycie apki znowu spowolnienie. Zmierzyłem ile trwa wyświetlenie salda i rachunków od momentu przyłożenia palca do czytnika - ok 10 sekund tyle kręci się pomarańczowe kółko zanim pokaże się ekran startowy ing. Dzisiaj nawet robiłem reinstall i jest to samo.
Odpowiedz
0 Lajków
Mangod
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
19-12-2022
Wiadomość 10 z 33 (7 179 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy