Odpowiedz

Płatność telefonem VISA - LG G5

Hej. Mam pewien problem, otóż posiadam telefon LG G5, i próbuje włączyć płacenie telefonem. Według instrukcji wystarczy wejść w "Karty i płatności telefonem" i włączyć usługę (posiadam android 6.0, NFC włączone, oraz wybrane domyślną aplikację ING w ustawieniach "Dotknij i płać").

 

Niestety po wejsciu widzę taki ekran jak w załączniku. Przy próbie zbliżenia, dostaje komunikat, że nie wybrano karty w aplikacji, więc płatność się nie udaje. Czego mi brakuje?

Odpowiedz
0 Lajków
kedor
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-07-2018
Wiadomość 1 z 5 (7 167 wyświetleń)

Re.: Płatność telefonem VISA - LG G5

Na infolinii albo tutaj bankowi odpowiadacze powiedzą Ci byś:
usunął dane aplikacji i/lub
usunął urządzenie z zaufanychi/lub
reinstalował aplikację i/lub
aktualizował aplikację.
Ale nic z tego nie zadziała, mam to samo, wyświetlają się błędy, komunikaty "Funkcja niedostępna". Nie wiem, ktoś z tych twórców aplikacji tego nie przetestował.
Odpowiedz
0 Lajków
Sajmon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
09-07-2018
Wiadomość 2 z 5 (7 131 wyświetleń)

Re: Płatność telefonem VISA - LG G5

[ Edytowane ]

@kedor Sprawdź proszę, czy poza wymienionymi warunkami, Twój telefon nie ma modyfikowanego oprogramowania (nie jest „rootowany”). To może mieć również wpływ na działanie usługi.
Ważne też, żeby Twoja karta Visa zbliżeniowa miała włączoną funkcję zbliżeniową. Możesz to sprawdzić na kilka sposobów:
- w Moje ING: zakładka Moje finanse/Karty i płatności telefonem. W szczegółach karty znajdziesz Włącz/Wyłącz płatności zbliżeniowe,
- telefonicznie: 32/ 357 00 69,
- w oddziale.
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 3 z 5 (7 087 wyświetleń)

Re: Płatność telefonem VISA - LG G5

Rzadko kiedy jakiś telefon jest rootowany, zwykli użytkownicy tego nie robią. Mój nie jest i ze zbliżeniowych płatności korzystam 2 lata.

Na prawdę zalecałbym Waszemu działowi IT zbadanie aplikacji, bo zgłasza błędy przy autoryzowaniu włączania usługi płatności telefonem. Opisuję to też w moim wątku na forum.
Odpowiedz
0 Lajków
Sajmon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
09-07-2018
Wiadomość 4 z 5 (7 065 wyświetleń)

Re: Płatność telefonem VISA - LG G5

Sajmon Przekazaliśmy Twoje uwagi do zespołu, który odpowiada za naszą aplikację mobilną. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 5 z 5 (7 037 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy