Odpowiedz

Oceń aplikację w Google Play.

Szanowne ING, przestańcie wyświetlać komunikat w apce z prośbą o jej ocenę. Jeżeli chciałbym to zrobiłbym to, bez żadnych zachęt - mam ciekawsze rzeczy do roboty. Irytujący komunikat.

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 1 z 5 (6 440 wyświetleń)

Re.: Oceń aplikację w Google Play.

Tak robią wszyscy developerzy. Wystarczy, że dasz "nie chcę" i już więcej Ci się nie pojawi (no chyba, że usuniesz appkę i zainstalujesz jeszcze raz).
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 2 z 5 (6 381 wyświetleń)

Re.: Oceń aplikację w Google Play.

Warto brać udział w takich ocenach, komentarzach pod danym wydaniem. Pomaga to innym użytkownikom przy wyborze aplikacji, przestrzega przed ważnymi błędami, ukierunkowuje na inny wybór. Dla banku jest też to znak że trzeba na coś zwrócić uwagę. No i tylko tak możesz nagrodzić lub rozliczyć twórcę Emotikon: Szczęśliwy.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 5 (6 374 wyświetleń)

Re.: Oceń aplikację w Google Play.

[ Edytowane ]

Mam tego świadomość, że twórcy aplikacji tak robią, ale to jest wkurzające delikatnie ujmując. Kto chce oceniać, komentować proszę bardzo, tylko proszenie o to jest dla mnie irytujące. A jak ING tak bardzo zależy na tym, to niech da w opisie apki w Google Play prośbę o jej ocenę czy zgłaszanie usterek w komentarzach. Proste.

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 4 z 5 (6 368 wyświetleń)

Re.: Oceń aplikację w Google Play.

Szukasz problemów. Wystarczy że zrezygnujesz z oceny i tyle.
Odpowiedz
0 Lajków
mczekaj
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
3
22-12-2015
Wiadomość 5 z 5 (6 335 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy