Odpowiedz

Nowe pomysły bankowości mobilnej

Wasza aplikacja mobilna jest jedną z lepszych i ciekawszych na rynku. Ale brakuje kilku funkcji.

Oto nowe pomysły odnośnie ING Mobile.

1) Większa czcionka albo co najmniej możliwość jej powiększenia - dotyczy głównie historii. Jak facet z grubymi paluchami ma trafić w tak małą czcionkę?
Zobaczcie to jak działa np w aplikacji Mbanku

2) Możliwość wyszukiwania historii na zasadzie wyszukiwarki GOOGLE jak w systemie ING Online, który dzisiaj macie

3) Możliwość płacenia za bilety komunikacja miejskiej jak to jest w aplikacji BZWBK

4) Możliwość płacenia przez kody QR. (jak w aplikacji BZWBK). Jak to możliwe, że macie paragony a brak takiej podstawowej funkcji?

5) Możliwość odczytywania wiadomości z banku. Dzisiaj trzeba się logować do systemu na komputerze, inaczej człowiek nie wie nawet, że bank do niego wysłał wiadomość

6) Potwierdzenie przelewu nie formie smsa jak jest teraz a np w postaci zdefiniowanego PINU (4-8 cyfr). Bezpieczeństwo nie ma nic do tego, w końcu zanim się człowiek zaloguje do ING Mobile musi podać login i pin. A obecne przeskakiwanie z aplikacji do wiadomości aby odczytać kod smsa w tą i we wte nie ma nic do wygody użytkowania a raczej tylko wkurza.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (5 763 wyświetleń)

Re.: Nowe pomysły bankowości mobilnej

Bardzo dziękujemy za te sugestie. Nowy system budujemy głównie na opiniach i podpowiedziach naszych klientów.
Przekazałem już te pomysły do działu pracującego nad nową bankowością. Przeanalizujemy możliwość ich wprowadzenia.

Odpowiedz
0 Lajków
LeszekP
Były moderator
Były moderator icon
20
5
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 693 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy