Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re: Re.: Funkcja Zeskanuj i zapłać w aplikacji mobilnej

Pani Moniko proszę nie brać mojej krytyki do siebie bo nie mam na celu obrażania i krytykowania moderatorów bo uważam ze naprawdę jesteście dla nas klientów bardzo pomocni ale zbyt często macie związane ręce przez osoby stojące nad wami i niestety ale to wam się obrywa a nie osobą decyzyjnym, i przykre jest to że jeszcze jakiś czas temu tak wspaniały bank teraz ma przez coraz większa liczbę swoich klientów tak złe opinie i zawiedzenie jak są przez bank który nie oszukujmy się dzięki klientom istnieje traktowani, i wiem ze ten cały zły wizerunek jest winą osób stojących wysoko w hierarchii, bo na osoby z tak zwanego pierwszego frontu kontaktu z klientem czyli pracownicy oddziałów i punktów ING expres , moderatorzy forum i Facebooka i pracownicy infolinie zawsze uprzejmi i pomocni robią najlepsze wrażenie jeśli chodzi o Bank, czego niestety nie widać o osobach decyzyjnych rozumiem ze bank to biznes i musi zarabiać i każde działanie i decyzje musi przynosić zyski dla banku ale według mnie bank który jest otwarty na klienta i jego komfort to bank który ma szanse na największy sukces wprowadzając udogodnienia i innowacje staje się atrakcyjny dla klienta i lepiej zarabiać na ilości klientów. 

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 11 z 11 (3 055 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy