Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re: Re.: Funkcja Zeskanuj i zapłać w aplikacji mobilnej

Pani Moniko proszę nie brać mojej krytyki do siebie bo nie mam na celu obrażania i krytykowania moderatorów bo uważam ze naprawdę jesteście dla nas klientów bardzo pomocni ale zbyt często macie związane ręce przez osoby stojące nad wami i niestety ale to wam się obrywa a nie osobą decyzyjnym, i przykre jest to że jeszcze jakiś czas temu tak wspaniały bank teraz ma przez coraz większa liczbę swoich klientów tak złe opinie i zawiedzenie jak są przez bank który nie oszukujmy się dzięki klientom istnieje traktowani, i wiem ze ten cały zły wizerunek jest winą osób stojących wysoko w hierarchii, bo na osoby z tak zwanego pierwszego frontu kontaktu z klientem czyli pracownicy oddziałów i punktów ING expres , moderatorzy forum i Facebooka i pracownicy infolinie zawsze uprzejmi i pomocni robią najlepsze wrażenie jeśli chodzi o Bank, czego niestety nie widać o osobach decyzyjnych rozumiem ze bank to biznes i musi zarabiać i każde działanie i decyzje musi przynosić zyski dla banku ale według mnie bank który jest otwarty na klienta i jego komfort to bank który ma szanse na największy sukces wprowadzając udogodnienia i innowacje staje się atrakcyjny dla klienta i lepiej zarabiać na ilości klientów. 

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 11 z 11 (3 058 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy