Odpowiedz

Bilety na przejazd autostradą

Czy ING planuje wprowadzić możliwość zakupu biletów autostradowych w aplikacji? Współpracujecie w przypadku videotollingu z Autopay'em, a Wasza konkurencja, która również z Autopay'a korzysta (Millennium) wprowadziła już bilety do aplikacji Emotikon: Mrugający

Czekam z niecierpliwością.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
92
37
02-12-2022
Wiadomość 1 z 3 (2 939 wyświetleń)

Re: Bilety na przejazd autostradą

Obecnie Autopay w Moim ING działa na wybranych odcinkach autostrad: A4 (odcinek Katowice - Kraków) i A1 (odcinek Toruń - Gdańsk). O nowych możliwościach płatności za przejazdy będziemy informować na bieżąco.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (2 831 wyświetleń)

Re: Bilety na przejazd autostradą

Z całym szacunkiem, ale wiem jak obecnie działa Autopay w ING Emotikon: Mrugający Nie pytałem również czy będziecie informować po wprowadzeniu zmian tylko czy w ogóle są takie plany.
Jak rozumiem planów żadnych nie ma? Szkoda, nadal do biletów muszę używać osobnej aplikacji.
Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
92
37
02-12-2022
Wiadomość 3 z 3 (2 818 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy