Odpowiedz

Aplikacja mobilna to jakaś kpina

Aplikacja mobilna to jakaś kpina:

  1. Często podczas włączania mam biały ekran z wirującym kółkiem i nic, mogę czekać 1,2,3 min
  2. Chciałem aktywować "Mastercard w telefonie"" i znowu dostaję wirujące kółko i "Funkcja niedostępna". 
  3. Nie jestem w stanie tego zgłosić, ponieważ gdy próbuję wejść w wiadomości dostaję "Nie udało się pobrać danych", dzieje się to zarówno na WiFi jak i danych.
  4. Responsywność i płynność działania jest zdecydowanie poniżej średniej.

Aplikacja przeinstalowana, cache wyczyszczone, aktualizacje zainstalowane, moduł NFC włączony, telefon OnePlus 6.

 

Jest to chyba najgorsza aplikacja jaką mam w tym momencie zainstalowaną, niestety nie ma alternatywy.

alek26
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
7
25-06-2018
Wiadomość 1 z 23 (130 662 wyświetleń)

Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

A może coś jest z telefonem, bo nie zawsze jest to wina aplikacji.
Odpowiedz
0 Lajków
Tomek1980
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
16
0
06-09-2017
Wiadomość 2 z 23 (130 647 wyświetleń)

Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

To było moje pierwsze przypuszczenie, ale podobne problemy miałem na one plus 3, Huawei 9 i teraz na one plus 6
Odpowiedz
0 Lajków
alek26
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
7
25-06-2018
Wiadomość 3 z 23 (130 507 wyświetleń)

Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

Popieram.masakra...nawet wylogowac sie nie da...tylko bialy ekran
kam
kam
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
3
01-07-2018
Wiadomość 4 z 23 (130 452 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

[ Edytowane ]

@alek26 Sprawdź, czy masz aktualną wersję aplikacji. Jeżeli nie, pobierz ją i daj znać czy problem dalej u Ciebie występuje.

@kam Proszę, również sprawdź wersję aplikacji. Jeżeli masz aktualną - pozamykaj aplikacje, które mogą działać w tle i usuń dane spod aplikacji w ustawieniach telefonu.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 5 z 23 (130 359 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

Jestem tego samego zdania, że aplikacja jest do bani.  :/  Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji na Microsoft Lumia 950 z systemem Windows 10 Mobile aplikacja wyświetla się na cały ekran jakby była powiększona (litery, cyfry wszystko powiększone do rozmiarów megawielkich i przesuwają się to w jedną to w drugą stronę ),  górny pasek z napisem ING ( też rozmiarów mega )skacze po całym ekranie, co przeszkadza niemiłosiernie przy przeciąganiu strony w dół lub w górę, a aby się wylogować to też trzeba mieć refleks bo tak samo napis wyloguj skacze po ekranie. :/  Cała  stronka tak zrobiona, że napisy nachodzą na siebie, lub dosłownie w połowie ich nie widać są jakby ucięte w 1/3 na dole i nie idzie odczytać co pisze, nie wspomnę już, że aby zrobić przelew, czy cokolwiek to trzeba się namęczyć by strona stała w miejscu. :/  Aplikację chyba ze dwa razy odinstalowywałam i na nowo instalowałam i jest tak samo. :/ Ze starą aplikacją nie miałam żadnych problemów, była czytelna i wszystko było na miejscu.

KasiaC
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
02-07-2018
Wiadomość 6 z 23 (130 347 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

[ Edytowane ]
@PatrycjaT
Z mojego pierwszego postu:
"Aplikacja przeinstalowana, cache wyczyszczone, aktualizacje zainstalowane, moduł NFC włączony"
Odpowiedz
0 Lajków
alek26
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
7
25-06-2018
Wiadomość 7 z 23 (130 343 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

@alek26 sprawdziliśmy działanie kart w telefonie na wspomnianym przez Ciebie modelu. Powinny działać prawidłowo. U Ciebie jest inaczej, dlatego prosimy skontaktuj się z nami przez wiadomość w Moim ING lub czat po zalogowaniu (na dole strony). Przyjmiemy od Ciebie zgłoszenie błędu i bliżej przyjrzymy się Twojej sprawie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 8 z 23 (130 295 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

@KasiaC - zmniejsz w ustawieniach telefonu rozmiar czcionki do minimum. Ten problem nie powinien się pojawiać. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 9 z 23 (130 259 wyświetleń)

Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

[ Edytowane ]

Mnie bardziej irytuje to, że poprzednia aplikacja była na 5+ . Dałem jej maksymalną ilość gwiazdek, z opisem, że to wzorowa aplikacja. Działała błyskawicznie i bez najmniejszych zacięć. Teraz zostałem właściwie zmuszony do zainstalowania tego nowego badziewia. Nowa edycja to faktycznie czysta kpina. Działa wolno, jeśli w ogóle działa. Brak ergonomii. Przycisk logowania ukryty na samej górze w rogu. przy 6-cio calowym telefonie trzeba wziąć go w dwie ręce żeby to kliknąć. Ogólnie jeden wielki chaos. Kiedyś przelew do kogoś z listy w  "historii" trwał 20 sekund. Teraz (do diabła) kilka minut i kilkanaście przekleństw. Jeśli to jest postęp i rozwój według ING, to ja raczej rezygnuję z tego banku. Miara się przebrała. To już któryś raz z kolei, kiedy w ogóle nie liczą się z opinią użytkowników, tylko idą w zaparte, że to rozwój i "wszyscy tego chcieli". Odpowiedzi na krytykę pod aplikacją w sklepie Play to już szczyt wszystkiego. Nie dość, że zdawkowe to jeszcze wklejane z szablonu. Gołym okiem widać, że większość ludzi po tej "cudownej" zmianie wystawia negatywną ocenę na jedną gwiazdkę, bo mniej nie można. Od razu widać, że nikt tego "rozwoju" nie kontroluje. Gdzie są managerowie i szefostwo? W innym przypadku autor takiego oprogramowania dawno szukałby innej pracy w branży nie związanej z IT. A tu proszę - "rozwój" , pięć kroków w tył i pewnie jeszcze premia z pochwałą wzrokową. Ręce opadają i nie tylko. Żegnaj ING. Bez odbioru.

danielo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
04-07-2018
Wiadomość 10 z 23 (130 212 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy